KONST / Litografier / Färglitografi 13603533
nr 1360 3533
Sven Jonson
(1902-1981), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 105/260. Motivet: 33x43cm
Sven Jonson, svensk målare född 1902 i Halmstad, död 1981.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:06:54
500 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr